Studia za granicą

Licealisto!

Zapoznaj się z międzynarodowymi uniwersytetami i dowiedz się wszystkiego o studiach za granicą prosto od studentów z Holandii, Danii, Szwecji i Belgii – dołącz do corocznego wydarzenia „Go Study”, który przyciąga setki uczniów zainteresowanych studiami za granicą!

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

* Będziesz mógł/mogła poznać uniwersytety i międzynarodowych studentów oraz usłyszeć o studiach za granicą od nich, a nie tylko z reklamowych broszur.

* Tak jak podczas zwykłych targów edukacyjnych, będziesz mógł/mogła nie tylko słuchać, ale także zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi!

* Dowiesz się o wymaganiach rekrutacyjnych do studiów za granicą i czy twoje oceny są wystarczające do przyjęcia;

* To doskonała okazja do praktykowania swoich umiejętności języka angielskiego i zdobywania przyjaciół z całego świata!

Data wydarzenia – 21 lutego.

Wydarzenie JEST BEZPŁATNE i odbędzie się ONLINE, więc będziesz mógł/mogła dołączyć do niego z dowolnego miejsca!

Więcej informacji o wydarzeniu: https://kastu.pl/targi