O szkole

Nasza szkoła leży w uroczym miejscu położonym z dala od ruchliwej jezdni. Otaczają ją czyste, zadbane trawniki i wiele przyjemnych dla oczu drzew, krzewów i kwiatów. Wszystko to wpływa bardzo korzystnie na samopoczucie i humor uczniów naszego liceum. Budynek szkoły wewnątrz jest obszerny i zadbany, za sprawą ciepłych kolorów ścian panuje miła atmosfera. Ściany często ozdabiane są okazjonalnymi plakatami i zdjęciami, a na korytarzach często tworzone są wystawy prac artystycznych uczniów.

Nasze liceum jest stale unowocześniane. Każdy z uczniów ma własną szafkę na swoje rzeczy, każdy ma zapewniony łatwy dostęp do komputera, Internetu oraz ksero. Sale lekcyjne, ściany i podłogi odnawiane są na bieżąco, a w razie potrzeby sprawnie remontowane. Pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia oraz boisko ze sztuczną trawą umożliwia rozwój kondycji fizycznej uczniów oraz ich zainteresowań. W szkole otwarty jest sklepik, automat do kawy i ciepłych napojów, a także darmowe WiFi z Hotspotem.

Wysoko wykwalifikowani nauczyciele wkładają całe swoje serce, wysiłek i doświadczenie we wpajanie niezbędnej wiedzy swoim podopiecznym. Dzięki temu nasi absolwenci bardzo często uzyskują wysokie wyniki w nauce, wielu z nich jest laureatami licznych konkursów.

Wszystko to czyni naszą szkołę wyjątkową i wyróżnia ją na tle innych placówek.