Serce dla Stasia

13 lutego w Naszej szkole podczas zajęć odbył się kiermasz ciast, który został przygotowany przez Samorząd Uczniowski oraz Wolontariat Szkolny, aby pomóc Stasiowi, który choruje na Dystrofię Mięśniową Duchennea. Choroba prowadzi do zaniku mięśni, powoduje nieodwracalne zmiany w organizmie. Wpływa negatywnie na mięśnie odpowiedzialne za oddychanie oraz na serce. Uczniowie przygotowali wiele pysznych słodkości, dzięki którym nasz kiermasz przebiegł świetnie. Zorganizowaliśmy również licytację ciasta, którą wygrała Pani Dyrektor, licytując babkę za 200 złotych! Za wszystkie pyszności, zebraliśmy niespodziewaną sumę 2078 złotych.