Znakomite wyniki tegorocznych matur !

Tradycyjnie wszyscy nasi uczniowie ukończyli szkołę i przystąpili do matury.

Zdawalność w naszym Liceum jest zdecydowanie wyższa niż w kraju i wynosi 97% (w kraju 74%), w stosunku do zeszłego roku poprawiliśmy wynik o 5%.

Nasze Liceum znajduje się w „złotej dwudziestce” – w rankingu „TOP 20 najlepszych liceów w regionie radomskim” – zajęliśmy 5 miejsce.

Ze wszystkich przedmiotów, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, uzyskaliśmy wyższe wyniki niż średnia krajowa.

100% wynik z matury uzyskało 30 uczniów na poziomie podstawowym i 5 na rozszerzonym.

54 maturzystów uzyskało co najmniej jeden wynik równy 90% lub więcej.

Podsumowując należy stwierdzić, że wyniki tegorocznych absolwentów naszego Liceum są wysokie i zdecydowanie wyższe niż ich rówieśników w kraju i na Mazowszu oraz wyższe w porównaniu z rokiem ubiegłym.