Nasza działalność

Dziękujemy za Waszą pomoc!

Oficjalnie zakończyliśmy akcję charytatywną, której celem było zebranie środków finansowych dla pewnej rodziny zmagającej się z nowotworami. Jak zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i bezinteresowność. Razem z nauczycielami i pracownikami niepedagogicznymi zebraliśmy 3000 zł.

W imieniu wszystkich wolontariuszy serdecznie dziękujemy za tak liczny wkład i zaangażowanie.

                                                                                              Wolontariuszki

Potrafimy pomagać

 Ogłaszając w naszej szkole akcję Szlachetna Paczka, liczyliśmy na odzew, jednak nie spodziewaliśmy się tak dużego zaangażowania ze strony uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Pokazaliśmy, że mamy ogromne serca.

Dzięki zbiórce, która była przeprowadzona w naszym gimnazjum i liceum udało się zebrać blisko 1700 zł.

Dla rodziny, oprócz pieniędzy, zebraliśmy dary, min.: artykuły spożywcze, kosmetyki, środki czystości, ubrania, buty, torebki, piłki, przybory szkolne oraz biurko.

Pokazaliśmy, że działając wspólnie możemy osiągnąć wiele.

DZIĘKUJEMY

Kinga Dydo

Angelika Sekuła

 

 

 

 

MIKOŁAJKI W SCHRONISKU

 

Dnia 9 grudnia po raz kolejny odbyły się mikołajki w puławskim schronisku dla zwierząt. Nasza szkoła i w tym roku nie zawiodła i odwiedziła  małych przyjaciół. Nasi wolontariusze spacerowali z pieskami  oraz odwiedzili koty. Schronisko otrzymało też małe prezenty, które na pewno się przydadzą.  W tym roku akcja cieszyła się wielką popularnością, psy wychodziły po kilka razy, a nawet trzeba było czekać w kolejce na spacer. Schronisko zebrało też ogromną ilość upominków w ilości trudnej  do zliczenia.

 Dziękujemy każdemu kto wziął udział w tej akcji i liczymy na ponowne spotkanie! 

 

 

 

Zapraszamy też do akcji karmienia psiaków z aplikacją OLX. Wystarczy ją pobrać i codziennie dzięki jednemu kliknięciu można dokarmić wybranego psa. 

Do wakacji pozostało: -1 Dni 3 Godzin 40 Minut 39 Sekund