DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ HOJNOŚĆ!

Mamy za sobą kolejny finał Szlachetnej Paczki.

Choć żyjemy w tak trudnych czasach, nie zapomnieliście o tych, którym po prostu wiedzie się gorzej. Dlatego też bardzo DZIĘKUJEMY uczniom, ich rodzicom i pracownikom naszej szkoły za udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania- zebraliśmy środki czystości, kosmetyki, artykuły spożywcze, ubrania, upominki oraz pieniądze, za które kupiliśmy komodę, sfinansowaliśmy rehabilitację dla Pani Janiny, nabyliśmy bony na materiały budowlane  oraz artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Choć naszym celem była pomoc jednej rodzinie, udało nam się finalnie udzielić wsparcia jeszcze trzem kolejnym.

Z wyrazami wdzięczności i podziwu,

Katarzyna Dypa

Anna Gałązkiewicz