Dziękujemy za pomoc!

Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu, którzy z tak wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję charytatywną dla Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Celem Towarzystwa jest działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, bezpośrednia pomoc zwierzętom i zapobieganie bezdomności wśród nich. Zebrane karmy dla psów i kotów, koce, smycze, zabawki, środki pielęgnacyjne zostały już przekazane Towarzystwu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc!

K.Dypa

A.Gałązkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do matury pozostało: 18 Dni 5 Godzin 29 Minut 56 Sekund