SPOTKANIE MŁODZIEŻY Z PRZEDSTAWICIELAMI

KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI ZWOLEŃ W NASZEJ SZKOLE

Dnia 5 grudnia bieżącego roku odbyło się spotkanie klas pierwszych z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji Zwoleń w naszej szkole.

Tematem spotkania była Promocja Zdrowego Trybu Życia bez uzależnień – narkotyki, dopalacze.  Pani Katarzyna Cieślik, aspirant, wydział prewencji,  omówiła jak przebiega droga do uzależnienia, jakie są skutki zażywania środków psychotropowych i jaka jest odpowiedzialność karna młodzieży za posiadanie substancji psychoaktywnych. Ważnym elementem spotkania było zapewnienie młodzieży o możliwym wsparciu w momentach kryzysu, korzystaniu z pomocy instytucji oraz specjalistów w naszym mieście.