„Razem dla lepszego Internetu!”

To hasło tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu, który odbył się 9 lutego 2021 r. DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu – nie tylko tego dnia, ale również w ciągu całego roku.

Każdy z nas musi pamiętać, że ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Internet ma niesamowity potencjał, jako źródło zasobów i inspiracji, ale niestety też i zagrożeń. Doskonale o tym wiedzą uczniowie klas pierwszych, którzy w ramach tej akcji przygotowali plakaty zawierające wiele cennych porad i wskazówek.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję! Sprawiliście, że nasza szkoła stała się choć trochę bardziej kolorowa niż zwykle!

A.Gałązkiewicz, A.Krawiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *