Żegnamy klasy trzecie

Drodzy Maturzyści!

Dziś kończycie naukę w murach Naszej Szkoły. Zapewne wielu z Was nie mogło się doczekać tego dnia. Każdy wyobrażał go sobie inaczej. Liczyliście na uroczysty apel, piękne stroje, nagrody i dyplomy, może kilka łez wzruszenia. Niestety, w obecnej sytuacji Wasze zakończenie wygląda inaczej.

Mimo tego chcielibyśmy w imieniu wszystkich uczniów Naszego Liceum życzyć Wam powodzenia w dalszej drodze życia.

Niektórym z Was trudno będzie się rozstać, ponieważ spędziliście tu wiele czasu, wynieśliście stąd mnóstwo doświadczeń oraz wspomnień, ale przede wszystkim wiedzę, która pozwoli Wam wkroczyć w dorosły świat. Te wszystkie dni spędzone w szkole właśnie stają się jednym z etapów w Waszym życiu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że Nasze Liceum przygotowało Was do dorosłego życia, a doświadczenia w nim zdobyte dadzą możliwość zrealizowania Waszych planów i marzeń.

Dziś się żegnamy, życząc Wam pomyślności, sukcesów i szczęścia. Liczymy na to, że będziecie mile wspominać czas spędzony z nami.

Powodzenia na maturze!

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”Seneka Młodszy