Darmowe Wykłady Online dla uczniów „Zdrowie publiczne w epoce wyzwań. Wiedza, która zmienia świat”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów III i IV klas Państwa szkoły do udziału w cyklu wykładów online Zdrowie publiczne w epoce wyzwań. Wiedza, która zmienia świat, poświęconych zdrowiu publicznemu, organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Wykłady poprowadzą doświadczeni wykładowcy i eksperci naszej uczelni, którzy poruszą aktualne i ważne tematy, takie jak dezinformacja i fake newsy medyczne, pandemie oraz prawo w medycynie.

Spotkania odbędą się 12 marca, 28 maja oraz 11 czerwca o godzinie 18:30. Udział jest darmowy, wymagana jest jednak rejestracja, abyśmy mogli przekazać uczestnikom link do spotkania. 

Pierwsze spotkanie:

Rejestracja na pierwsze spotkanie odbędzie się w terminie 19.02-5.03.2025. W dniu 6.03 przekażemy zgłoszonym uczestnikom link do pierwszego spotkania.

Kolejne spotkania:

Na spotkanie 28 maja i 11 czerwca formularz rejestracyjny zostanie do Państwa przekazany w późniejszym terminie.

Będziemy bardzo zobowiązani za przekazanie tej informacji Państwa uczniom oraz ich rodzicom. Poniżej link do rejestracji, a w załączeniu plakat oraz informacja o wydarzeniu w formacie pdf

forms.office.com/pages/responsepage.aspx?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *