14 listopada reprezentanci naszej szkoły, a jednocześnie uczniowie klasy 2B: Jakub Kamionka oraz Jakub Lipiec wzięli udział w debacie „Różne wymiary Samorządu” organizowanej przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Warsztaty i rozmowy dotyczyły wielu tematów, takich jak chociażby: bezpieczeństwo w Internecie, autoprezentacja, czy ekologia.
Spotkanie odbyło się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.
„Spotkanie było bardzo ciekawe, ponieważ zostało na nim poruszone wiele interesujących kwestii, które dotyczą nas każdego dnia w życiu codziennym” ~`Jakub Kamionka
„Uważam, że spotkanie było interesujące, z uwagi na mnogość tematów i ciekawych gości. Warto było pojechać i dowiedzieć się sporo nowych rzeczy na temat działania Samorządów terytorialnych” ~`Jakub Lipiec