Zajęcia z języka polskiego dla maturzystów i nie tylko

Fundacja „Spełnienie Dziecięcych Marzeń” (więcej o fundacji: www.fsdm.pl ) ogłasza nabór na nieodpłatne zajęcia języka polskiego dla maturzystów (i nie tylko!) Myśl strategicznie i zdawaj rozszerzony języka polski na maturze!  Sprawdź, jak punktowany jest egzamin maturalny z rozszerzonego języka polskiego przy rekrutacji na studia, które wybrałeś/łaś. Nawet jeśli masz ścisły umysł zdobycie dodatkowych punktów z tego rozszerzenia może okazać się najłatwiejsze do osiągnięcia i otworzyć drogę do wymarzonego kierunku studiów.

Zapraszamy na nieodpłatny cykl zajęć i warsztatów:

A.      CYKL 1 – ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY

B.      CYKL 2 – WARSZTATY PISANIA ROZPRAWEK, STRESZCZEŃ, INTERPRETACJI

dzięki którym:

1.       powtórzysz materiał do matury z lektur,

2.       przypomnisz sobie podstawowe formy wypowiedzi i podstawowe formy pisania, będziesz miał możliwość napisaniu kilku prac pod kierunkiem i nadzorem prowadzącej warsztaty,

3.       poznasz charakterystyczne cechy epok w kontekście do: literatury, sztuki, ważnych postaci historycznych, wydarzeń historycznych mających wpływ na literaturę.

4.       zyskasz pewność siebie i zredukujesz stres egzaminacyjny,

5.       osiągniesz lepszy wynik na maturze i tym samym dostaniesz się na wymarzony kierunek studiów.

ZAJĘCIA KIEROWANE SĄ GŁÓWNIE DO UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH.  CHOCIAŻ

W ZAJĘCIACH MOGĄ RÓWNIEŻ UCZESTNICZYĆ OSOBY INTERSUJĄCE SIĘ

HISTORIĄ, SZEROKO ROZUMIANA SZTUKĄ, JĘZYKIEM POLSKIM.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZAJĘCIACH ZNAJDZIESZ NA STRONIE FUNDACJI

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/NA ZAJĘCIAMI I/LUB WARSZTATAMI TO WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, link

ZAPISY TRWAJĄ DO DNIA 10.11.2021 R. DO GODZ.: 23:29

Serdecznie zapraszamy!