Warsztaty profilaktyczne

24.04.2024r. uczniowie klas drugich wzięli udział w warsztatach profilaktycznych przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Uzależnień EKSPERT ul. Masarska 13/5, 31-534 Kraków, dofinansowanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, MOPS Zwoleń. Koszt projektu to 500zł/brutto za jeden warsztat dla uczniów jednej klasy.

Program  „Wyloguj się z sieci” powstał z myślą o tym, by dostarczyć uczniom kompletnej wiedzy na temat zagrożeń płynących z nadmiernego korzystania z telefonów komórkowych, portali społecznościowych, gier komputerowych oraz bezproduktywnego przesiadywania na stronach internetowych. Chcemy pomóc naszym uczniom wypracować prawidłowy schemat dnia, jednocześnie uświadamiając im, że będąc cały czas w posiadaniu telefonów komórkowych, używając Facebooka, Instagrama lub komputera zaniedbają relacje koleżeńskie, swoje obowiązki a przede wszystkim, że odbije się to w przyszłości na ich zdrowiu,  fizycznym jak i psychicznym.

Dziękujemy za współpracę GKRPA, MOPS Zwoleń oraz Centrum Profilaktyki Uzależnień EKSPERT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do wakacji pozostało: -1 Dni 4 Godzin 4 Minut 25 Sekund