OGÓLNOPOLSKI PROGRAM DLA SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH – wykłady online

W związku z realizowanym przez Uniwersytet Młodzieżowy bezpłatnym dla szkół i placówek oświatowych „Ogólnopolskim Programem dla Szkół i Placówek Oświatowych z zakresu prawa, psychologii oraz medycyny (nauki o zdrowiu i ratownictwo medyczne)” serdecznie zapraszamy Państwa placówkę do udziału w Programie. Udział dla szkół i placówek oświatowych jest bezpłatny. Nie ma ograniczeń w zakresie uczestników Programu.

Organizator Programu: Uniwersytet Młodzieżowy jest pionierem w obszarze edukacji na poziomie akademickim skierowanej do młodzieży. Pod okiem znakomitej kadry naukowo-dydaktycznej oraz wybitnych specjalistów-praktyków nasi studenci wyrastają na prawdziwych liderów w swych dziedzinach. Obecnie Uniwersytet Młodzieżowy kształci kilka tysięcy studentów w całej Polsce. Wykłady stacjonarne o charakterze zajęć pozalekcyjnych odbywają się w salach akademickich największych Uniwersytetów w Polsce tj. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Gdański i wielu innych. Jakość kształcenia w UM została potwierdzona licznymi nagrodami i tytułami.

Główne założenia Programu: Program pilotażowy rozpoczyna się od 15 marca 2024 i potrwa do 14 czerwca 2024. Wykłady będą odbywały się online w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość od godziny 17.30 we wtorki (prawo), środa (psychologia), czwartek (obszar medyczny). Każda lekcja będzie trwała około 45 minut. Każdy wykład będzie nagrywany a z jego treścią będzie można zapoznać się również w dowolnym czasie na kanale YT Uniwersytetu Młodzieżowego. Wykłady będą prowadzone przez kadrę dydaktyczną uczelni wyższym m.in. Wydziału Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego a także adwokatów z Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Kontakt dla szkół i placówek oświatowych. Uniwersytet Młodzieżowy Dział Współpracy z Szkołami i Placówkami Oświatowymi

e.mail: wspolpraca@uniwersytetmlodziezowy.edu.pl