Spotkanie z przedstawicielami policji

Dnia 27  lutego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu  odbyło się niecodzienne spotkanie. W ramach prowadzonych przez naszą szkołę zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie klas IVc i  IIc  zapoznali się z charakterystyką pracy w policji. Panie policjantki ze zwoleńskiej  komendy opowiadały o swojej służbie. Zapoznały młodzież z etapami rekrutacji i kryteriami, jakie musi spełnić przyszły kandydat na policjanta, informując jednocześnie o możliwościach rozwoju oraz kształcenia się w szkołach policji.

Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, a sami uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem i aktywnością.