Seans filmowy – „Johnny”

26 października wszystkie klasy pierwsze naszego liceum udały się na projekcję filmu „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka. Przed rozpoczęciem seansu zostało wyświetlone nagranie opowiadające o procesie powstawania filmu- mieliśmy na nim przyjemność zobaczyć aktorów, reżysera, jak i samego Patryka Galewskiego, opowiadających o ks. Janie Kaczkowskim i kulisach tworzenia projektu. Sam film wywołał w uczniowskiej widowni wiele różnych emocji- od śmiechu po łzy wzruszenia.

 Produkcja opowiada nie tylko o śmiertelnie chorym księdzu Janie, któremu nie zostało zbyt wiele życia. W „Johnnym” możemy zaobserwować różne motywy maturalne i zauważyć zderzenie się dwóch kompletnie innych światów, które prowadzi  do cudownej przyjaźni i odkupienia win Patryka.

Film bardzo nam się podobał i serdecznie polecamy jego obejrzenie. Nie chcemy wam spojlerować całej fabuły, ale gwarantujemy świetny seans 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do wakacji pozostało: 27 Dni 8 Godzin 27 Minut 43 Sekund