Koncert Krzysztofa Paducha

W piątkowy wrześniowy wieczór pojechaliśmy do Radomia na koncert. Profesorowie: M. Maciejczyk, L. Kutkowska, C. Lewikowski i B. Bernat wraz z klasą IIIC niebawem mieli zasiąść w wygodnej auli koncertowej. Uczeń naszej szkoły Krzysztof Paduch swoim ostatnim dyplomowym koncertem zakończył edukację w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Wysłuchaliśmy mistrzowskiego wykonania Beethovena, Bacha, Scriabina, Petersona i Chopina. Etiudy Chopinowskie – te ostatnie –  Krzysztof wykonał wspólnie ze swoim profesorem klasy fortepianu panem Rafałem Hołubem. Krzysztof – trzeba tu dodać – wszystkie utwory wykonywał z pamięci, tzn. nie miał przed sobą nut. Byliśmy pod wielkim wrażeniem.

Życzymy Krzysztofowi dalszych możliwości rozwijania niesamowitego talentu muzycznego. I dziękujemy.                                                              Bogdan B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do wakacji pozostało: -1 Dni 3 Godzin 25 Minut 18 Sekund