UMCS – Dzień Otwarty

21 marca 2014r. uczniowie z klas 1c i 3c wzięli udział w dniu otwartym na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Dzień na UMCS zaczął się spotkaniem z władzami uniwersytetu, które zachęcały nas do nauki na tej uczelni, na wydziale chemii. Następnie wysłuchaliśmy krótkiego, ale ciekawego wykładu na temat „Życie bez polimerów”. Po krótkiej przerwie odbyły się interesujące i bardzo widowiskowe pokazy chemiczne. Później nadszedł czas na wykład o nanocząsteczkach. Ostatnim elementem wycieczki było zwiedzanie pracowni uniwersytetu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do końca roku pozostało: 88 Dni 5 Godzin 58 Minut 0 Sekund