Bartek opracował monografię Naszego Liceum !

Bartłomiej Szmit, jeden z naszych tegorocznych maturzystów (absolwent 2020/2021), napisał Monografię Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i absolwenci liceum składają Autorowi monografii wyrazy podziękowania za podjęty trud i ogromne zaangażowanie w napisanie tej pracy, która jest wyjątkowym dziełem promującym dorobek Naszej Szkoły.

Bartek Szmit, podejmując naukę w Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu obrał za cel stworzenie takiego opracowania. W trakcie edukacji skrupulatnie zbierał i gromadził niezbędne informacje. Pracował głownie w oparciu o udostępnione przez Dyrekcję Liceum materiały źródłowe. W doborze i porządkowaniu informacji pomagali mu nauczyciele historii: Pani Teresa Binias i Pan Bogdan Bernat.

Poniżej prezentujemy napisaną przez Bartka monografię. Zachęcamy do lektury!

MONOGRAFIA

Społeczność szkolną zachęcamy również do zapoznania się z poświęconą tej monografii wystawą tematyczną:

„LO w Zwoleniu – sprawdza się od pokoleń”, która znajduje się na parterze naszej szkoły.

Bartkowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do matury pozostało: 67 Dni 16 Godzin 35 Minut 24 Sekund