Oto nasz nowy Samorząd Uczniowski, przejęli władzę, szybko, sprawnie, bez rozgłosu… Skąd się wzięli? Kim są? Co zamierzają? 

Pomieszczenie, w którym udało się zrobić powyższe zdjęcia zostało celowo odizolowane od reszty budynku szkolnego. O godz. 12.30 czasu lokalnego rozpoczęła się sesja, za oknem padał deszcz, na korytarzu szkolnym niczego nie przeczuwający uczniowie oddawali się spożywaniu resztek dozwolonych produktów spożywczych i beztroskiemu rozładowywaniu baterii w smartfonach nie wiedząc, że już za chwilę, tuż za niepozorną ścianą rozegrają się wydarzenia, które…. ale nie uprzedzajmy faktów. Widoczne na fotografii postacie nie zgodziły się na udział w sesji osób trzecich… Jaki miały w tym cel? Co oznaczają ich zagadkowe uśmiechy? Czy kryją jakieś mroczne tajemnice? Czy widoczna w tle korkowa tablica zawiera jakieś ukryte treści? Czy była pusta także przed ich wejściem? Tego być może dowiemy się wkrótce… C.D.N. 

J.A.

gallery