Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej

W dniu 16 marca odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Rywalizowaliśmy w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu.

Pierwszy mecz z 15 minutowymi połowami zagrały dziewczyny i po intensywnych 30 minutach pokonały technikum z wynikiem 13:11. U chłopaków jedna połowa trwała trochę dłużej, bo 20 minut i choć nie była ona dla naszych zawodników najlepsza, to w drugiej było widać ogromny charakter walki i chęć zwycięstwa. Ostatnia akcja meczu zadecydowała o naszym sukcesie. Chłopaki wygrali z wynikiem 28:27. Najlepszymi zawodnikami zostali uczniowie także z naszego liceum: Julia Bednarczyk z klasy 3B oraz Michał Karolczuk z klasy 4A. To wydarzenie przyniosło nam wielkie emocje, obie drużyny zostawiły swoje serca na boisku, nie obyło się bez łez, krwi i potu.

Dziękujemy za zaangażowanie naszym kibicom, którzy wspierali zawodników i trzymali za nich kciuki zarówno w dobrych i złych momentach.

Już niedługo ponownie zmierzymy się z ZSRT Zwoleń, tym razem w piłce siatkowej.

Liczymy na wasze wsparcie i zachęcamy do wspólnego kibicowania!

Agata Kamionka, 3C

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do matury pozostało: 67 Dni 16 Godzin 19 Minut 6 Sekund