Wybory do Samorządu Uczniowskiego – nasi kandydaci

Prezentujemy listę kandydatów do Samorządu Uczniowskiego (wg kolejności zgłoszeń) oraz ich autoprezentacje i programy (pisownia oryginalna).

Lista nie jest jeszcze zamknięta, zapraszamy wszystkich chętnych!

Aleksandra Sadura, 3C

Nazywam się Aleksandra Sadura. Chodzę do 3 klasy. Rozszerzam biologię, chemię i angielski. Interesuję się sportem, regularnie chodzę na siłownie. Ważny jest dla mnie zdrowy tryb życia. Od niedawna moją nową pasją jest stylizacja rzęs. Ciągle się rozwijam, uczestniczę w szkoleniach i zdobywam nowe umiejętności. Uważam, że jestem odpowiednią osobą na przewodniczącą, ponieważ obejmowałam już to stanowisko w poprzedniej szkole. Jestem osobą otwartą, komunikatywną, odważną, co za tym idzie, nie bojącą się nowych wyzwań. Chciałabym stworzyć w szkole przyjazną atmosfere, stać na straży praw uczniów oraz godnie reprezentować naszą szkolę. Pragnę kontynuować działania mojej poprzedniczki, jakim jest aktywne prowadzenie szkolnych social mediów, a także organizowanie wspólnych zabaw. Nowymi postulatami z mojej strony będą:
– Stworzenie różowej skrzyneczki,
– Organizacja pomocy dla zwierzątek,
– Świąteczna zbiórka misiów i podarowanie ich dzieciom w szpitalu w celu wsparcia i uśmiechu,
– Starania o dofinansowanie na remont damskich łazienek,
– Zwolnienie z pytania w dni tematyczne.
Z góry dziękuję za oddanie głosu.

Wiktoria Wargacka, 3C

Hej, nazywam się Wiktoria Wargacka jestem uczennicą klasy 3C. Interesuje się muzyką, tańcze, śpiewam i gram na instrumentach. Pracuję jako wolontariuszka w domu opieki społecznej już 3 lata. Udzielam się nie tylko społecznie, jestem kreatywna, pomocna i otwarta na pomysły i sugestie innych. Poważnie podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Jak Wy chciałabym mieć głos w sprawach dotyczących naszej szkoły. Jednymi z wielu pomysłów jakie mam na ten rok szkolny dzięki mojej kandydaturze to: puszczanie muzyki na przerwach, zniżki w wybranych sklepach dla naszych uczniów, tosty i kanapki na ciepło w sklepiku, różne ciekawe dni szkolne wyjazdy, zawody, konkursy, dyskoteki tematyczne, pikniki, kółka rozwijające nasze hobby i zainteresowania, kącik relaksacji i odpoczynku. Chciałabym również aby nasz szkolny Instagram pracował prężnie i był otwarty na nowe pomysły te anonimowe i nie tylko.

Szymon Pawelec, 3A

Siemka, nazywam się Szymon Pawelec i chodzę do klasy trzeciej o profilu matematyczno-fizycznym. Interesuję się siatkówką oraz serialami, które uwielbiam oglądać. W ubiegłym roku byłem członkiem Sekcji Porządkowej, która miała na celu pomóc Samorządowi Uczniowskiemu w różnych sprawach i wydarzeniach. Uważam, że zdobyłem przez to sporo doświadczenia i jestem dobrym kandydatem na przewodniczącego Naszej szkoły. Jestem osobą otwartą, pomocną i komunikatywną, więc potrafię współpracować z innymi osobami. Startuję w tegorocznych wyborach, ponieważ mam dużo fajnych pomysłów, które dzięki waszym głosom mogłyby dojść do skutku. Zależy mi na tym, aby wszyscy uczniowie Naszej szkoły czuli się w niej dobrze i komfortowo. Chciałbym aby życie w Naszym liceum było ciekawe i urozmaicone, a szczególnie zależy mi na umocnieniu Naszych więzi koleżeńskich i dobrym samopoczuciu Nas wszystkich.

Amelia Kwiecińska, 1A
Hejka, nazywam się Amelia Kwiecińska i chodzę do klasy pierwszej o profilu matematyczno-geograficznym. Interesuję się muzyką oraz sportem. Jestem osobą otwartą i chętną na nowe wyzwania. Chciałabym aby nasza szkolna społeczność była bardziej zintegrowana oraz żeby każdy czuł się tutaj komfortowo. Mam wiele ciekawych pomysłów które mogłabym z waszą pomocą z realizować. O to kilka z nich:
1. Tydzień tematyczny: Zorganizujmy tydzień, w którym każdy dzień będzie miał inny temat. Na przykład: dzień sportu, dzień kreatywności, dzień superbohaterów itp. Możemy nosić stroje związane z tematem i organizować różne konkursy i gry.

2. Projekty charytatywne: Zróbmy coś dobrego dla naszej społeczności! Możemy zbierać artykuły szkolne, jedzenie czy ubrania dla potrzebujących. Możemy również zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz lokalnych organizacji charytatywnych.

3. Konkurs talentów: Dajmy szansę naszym kolegom i koleżankom na zaprezentowanie swoich talentów! Możemy zorganizować konkurs talentów, gdzie każdy będzie mógł pokazać, czym się wyróżnia. To świetna okazja, aby odkryć ukryte talenty wśród naszych uczniów.

Oliwia Lis, 3A
Hej, nazywam się Oliwia Lis i chodzę do klasy trzeciej o profilu matematyczno-fizycznym. Interesuje się sportem oraz bardzo lubię matematykę. Przez ostatnie dwa lata pełniłam funkcję skarbnika w Samorządzie Uczniowskim, co sprawiało mi dużą przyjemność. Uważam się za osobę otwartą na nowe pomysły oraz idealną do współpracy. Moje doświadczenie pozwoli mi jeszcze lepiej wykonywać pracę w samorządzie. Zależy mi, aby każdy z uczniów czuł się dobrze w naszej szkole i żadne pomysły nie były lekceważone.

 

Michalina Woźniak, 1E

Hejka! Jestem Michalina Woźniak i chodzę do klasy 1 o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuje się tańcem, muzyką, roślinami i literaturą. Zależy mi na jak najbardziej zorganizowanej społeczności szkolnej. Chcę sprawić aby szkoła nie tylko kojarzyła się z nauką, ale także z zabawą i świetnymi chwilami. Mam wiele propozycji aby urozmaicić nasz czas w szkole , oczywiście z waszą pomocą, np. tematyczny ostatni piątek miesiąca, tematyczne dyskoteki, więcej roślin, wygodne fotele na korytarzach, a dla dziewczyn różowa skrzyneczka. Jestem także otwarta na wiele różnorakich propozycji!

Nikola Myśler, 3C

Hejka, nazywam się Nikola Myśler i chodzę do klasy 3 o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się muzyką, uwielbiam tańczyć i śpiewać. Kandyduje w wyborach do Samorządu Uczniowskiego, aby reprezentować Nas wszystkich i Nasze pomysły. Jestem osobą otwartą, komunikatywną, zdecydowaną i przede wszystkim nie brakuje mi empatii. Chciałabym, aby nasza szkoła była nie tylko miejscem do nauki ale także miejscem, w którym będziemy tworzyć wspomnienia, i w którym będziemy czuć się dobrze. Moim celem byłoby urozmaicenie Nam spędzonego tam czasu. Mam wiele ciekawych pomysłów, do których realizacji potrzebuje Waszej pomocy. Bardzo zależy mi na tym, aby szkoła była dla Nas komfortowym i rozwojowym miejscem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do matury pozostało: 67 Dni 17 Godzin 51 Minut 48 Sekund