Wyjazd młodzieży klas drugich do Radomia

Dnia 07.12.2023r. w ramach mikołajek uczniowie klas 2C i 2A wybrali się do Multikina w Radomiu na film „Igrzyska śmierci”. Po długim i pełnym wrażeń seansie młodzież spędziła czas w kręgielni Split.

Celem wyjazdu było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.  Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Pobyt w kręgielni dostarczył młodzieży wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej i zabawy.