
Dobiegła końca świąteczna akcja „Serce pod choinką”, którą zorganizowaliśmy we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu Filia w Zwoleniu oraz Parafią pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu darczyńców udało się wspólnie zrobić coś naprawdę dobrego.
W ramach akcji przygotowaliśmy 6 paczek świątecznych dla dzieci. Z zebranych środków finansowych zakupiliśmy zabawki, ubrania oraz słodycze, które – mamy nadzieję – przyniosą wiele radości i uśmiechu w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.
Dodatkowo udało się zebrać także używane maskotki, ubrania i zabawki. Wierzymy, że również one znajdą swoje zastosowanie i trafią do osób, którym będą jeszcze długo służyć.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję – za okazane serce, hojność i chęć pomocy. To dzięki Wam „Serce pod choinką” mogło stać się realnym wsparciem dla innych.
Szkolny Wolontariat

















