MATURZYSTO ROZWAŻASZ STUDIOWANIE ZA GRANICĄ?

MATURZYSTO ROZWAŻASZ STUDIOWANIE ZA GRANICĄ? TEN PROGRAM JEST WŁAŚNIE DLA
CIEBIE!

Jeszcze tylko do niedzieli (19.03) trwa nabór do Programu Mentoringowego Our Future Foundation, w ramach którego licealiści z całej Polski mogą aplikować o pomoc w dostaniu się na wymarzony uniwersytet za granicą.

Przez ostatnie 3 lata ze wsparcia Fundacji skorzystało już ponad 150 osób.

Co otrzymasz jako podopieczny OFF? Przede wszystkim indywidualny mentoring od studentów i absolwentów najlepszych uniwersytetów na świecie takich jak np. Stanford, Oxford, Cambridge czy LSE. Fundacja zapewnia całoroczną pomoc w przygotowaniu do wymagającego procesu rekrutacyjnego na zagraniczne uczelnie oraz wspiera finansowo w zakresie zakupu pomocy naukowych i egzaminów wstępnych na studia. Ponadto każdy ze zwycięzców uczestniczy w uroczystej Gali Wręczenia Stypendiów: https://fb.watch/jeFrYOwb0x/ oraz
tygodniowym Rejsie Mentoringowym na Mazurach: https://www.facebook.com/OurFutureFoundation/videos/1224378028321035

Do końca rekrutacji pozostało zaledwie kilka dni. Zaaplikuj już teraz i nie zaprzepaść swojej szansy na sukces! www.off.org.pl/aplikujDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij, że nie jesteś robotem ;) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Do matury pozostało: 67 Dni 16 Godzin 19 Minut 50 Sekund