Lekcja z ZUS

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu od kilku lat bierze udział w projekcie Lekcja z ZUS. Pierwszy etap olimpiady z „Wiedzy o ubezpieczeniach społecznych” już za nami. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą w tym zakresie i przeszli do kolejnego etapu olimpiady z maksymalną liczbą punków. W dalszych rozgrywkach reprezentantkami naszej szkoły będzie drużyna składająca się z Agaty Kamionki, Karoliny Muchy i Leny Śmietanki.

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Inspektoratu ZUS w Zwoleniu osobiście gratulowały pani dyrektor – Bożenie Baryle, uczennicom jak i nauczycielowi prowadzącemu Annie Skrzypek za zaangażowanie w propagowaniu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.