Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego

Agata Kamionka, 3C

Cześć, Nazywam się Agata Kamionka, jestem z klasy 3c o profilu biologiczno chemicznym. Interesuję się muzyką, lubię śpiewać i potrafię grać na gitarze. Zależy mi na tym, by społeczność szkolna była bardziej zintegrowana, dlatego biorę udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Jestem komunikatywną i odpowiedzialną osobą. Chcę, by w naszym liceum była nie tylko praca, ale także przyjemności i mam co do tego wiele planów do zrealizowania.

Lena Śmietanka, 3C

Hejka, nazywam się Lena Śmietanka i chodzę do klasy drugiej o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się muzyką oraz sportem, a przede wszystkim tańcem. Jestem również Mażoretką Młodzieżowej Orkiestry Dętej miasta Zwolenia. Startuję w wyborach do Samorządu Uczniowskiego, ponieważ myślę że mam wiele ciekawych pomysłów, które mogłabym z waszą pomocą zrealizować w naszej szkole. Jestem osobą otwartą i już raz miałam okazję pełnić jedną z funkcji w samorządzie dlatego myślę, że mam w tym trochę doświadczenia. Zależy mi na urozmaiceniu życia szkolnego w naszym liceum, a przede wszystkim na integracji i dobrym samopoczuciu nas wszystkich.

Martyna Burdon, 2B
Hejka,  nazwam się Martyna Burdon i chodzę do klasy drugiej o profilu humanistycznym. Jak wiecie w zeszłym roku szkolnym również kandydowałam do Samorządu Szkolnego i zostałam wybrana na przewodniczącą Naszej szkoły. Uważam że ubiegły rok był udany pod wieloma względami więc w tym roku również zgłosiłam się do Samorządu Szkolnego. Interesuje się gotowaniem i literaturą, jestem otwartą i komunikatywną osobą. Uważam że po doświadczeniach z Samorządem Uczniowskim z zeszłego roku mogę wnieść jeszcze więcej nowych i ciekawych rzeczy do Naszej szkoły oraz jeszcze bardziej Nas zintegrować. Mam wiele pomysłów i myślę, że w tym roku szkolnym mogłabym je zrealizować będąc w Samorządzie. Ubiegły rok uważam za owocny dla Naszego liceum była np. dyskoteka której w szkole nie było kilka lat i chciałabym aby ten rok był również taki, a nawet lepszy.

Oliwia Lis, 2A
Hej, nazywam się Oliwia Lis i chodzę do klasy drugiej o profilu matematyczno-fizycznym. Interesuje się sportem oraz bardzo lubię matematykę. W ubiegłym roku pełniłam funkcję skarbnika w Samorządzie Uczniowskim, co sprawiało mi dużą przyjemność. Uważam się za osobę otwartą na nowe pomysły oraz idealną do współpracy. Ubiegłoroczne doświadczenie pozwoli mi jeszcze lepiej wykonywać pracę w samorządzie. Zależy mi, aby każdy z uczniów czuł się dobrze w naszej szkole i żadne pomysły nie były lekceważone.