Studniówka 2022 wbrew obawom odbyła się, co już możemy uznać za sukces. Wprawdzie skład był nieco mniejszy niż oczekiwano ale… dało to same plusy: miejsca na parkingu, brak tłoku przy podziwianiu poloneza, więcej miejsca do tańca, no i przyszły tylko osoby, które rzeczywiście chciały się bawić, co było widać na parkiecie. Zapewne koszty były większe ale dzięki temu obecni bardziej docenili możliwość i zaszczyt wzięcia udziału w jedynej takiej imprezie w życiu. Rzecz jasna, nie deprecjonujemy nieobecnych, Studniówka to impreza w pełni dobrowolna, na tym właśnie polega wolność, że w pewnych granicach robimy to co chcemy a także nie robimy tego na co nie mamy ochoty i nie musimy. Korzystajmy z niej póki możemy 😉 Muszę też wspomnieć, że wbrew obawom, chyba po raz pierwszy nie znudziły mnie przemowy, były wzruszające, ciekawe, kształcące i zabawne. Tradycyjny polonez tradycyjnie wyszedł jak należy, w sumie nic nowego, poziom utrzymany, wpadek brak 😉 Zespół Fakt zapewnił świetne nagłośnienie (wierzcie mi, znam się na tym), dobre prowadzenie i taneczną muzykę do… sądzę, że do białego rana, wprawdzie nie doświadczyłem tego osobiście ale znam możliwości i energię młodzieży na parkiecie ;). Dziękujemy organizatorom, uczestnikom i gościom, oby dobre wrażenie pozostało w nas jak najdłużej.

A tu link do poloneza

J.A.