Bądź Gigantem Programowania!

W związku ze startem rejestracji pragniemy zaprosić Uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Zwoleniu na „Koduj z Gigantami” – bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będą szyfry i zagadki. Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz NASK. Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszych placówkach (sprawdź gdzie na stronie: www.kodujzgigantami.pl) w terminach od 05 do 27.02.2022 oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów przygotowaliśmy:

– klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition

– klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor

– klasy 7-8: wstęp do programowania w C#

szkoła średnia: wstęp do programowania w C#

Terminy warsztatów to: 05-27.02.2022

Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl