Lekcja angielskiego Zwoleń – Londyn :)

My language! Heavens! I am the best of them that speak this speach.

– William Shakespeare.

W marcu 2021 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu uczestniczyli w zdalnej lekcji języka angielskiego. Zajęcia poprowadzone zostały przez Magdalenę Molaei – nauczycielkę z New City College w Londynie, która przedstawiła się i powiedziała kilka zdań o sobie, a następnie zaprezentowała zbiór interesujących ćwiczeń skupiających się na aspektach wymowy i akcentacji. Nauczycielka zachęcała naszą młodzież do komunikowania się w języku angielskim oraz opowiedziała jak ważne jest przełamanie się i mówienie w języku obcym. Uczniowie chętnie brali udział w tym ciekawym spotkaniu, które stworzyło niepowtarzalną okazję do szlifowania nie tylko umiejętności językowych, ale i wiedzy na temat Anglii i Londynu. Zajęcia zakończyły się krótką ankietą. Lekcję zorganizowała nauczycielka LO w Zwoleniu – Martyna Pietrzyk.