Szlachetna Paczka – DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ HOJNOŚĆ!

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ HOJNOŚĆ!

Okazuje się, że nie ma takich okoliczności, które uniemożliwiłyby nam zorganizowanie skutecznej pomocy potrzebującym. Choć żyjemy w tak trudnych czasach, nie zapomnieliście o tych, którym po prostu wiedzie się gorzej. Dlatego też bardzo DZIĘKUJEMY uczniom, ich rodzicom i pracownikom naszej szkoły za udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania- zebraliśmy środki czystości, kosmetyki, artykuły spożywcze oraz pieniądze, które pomogą sfinansować zakup lodówki dla potrzebującej rodziny. Nie zapomnieliście też o upominkach, które z pewnością sprawią, że w oczach obdarowanych pojawi się łza wzruszenia.
Z wyrazami wdzięczności i podziwu,
K. Dypa, A. Gałązkiewicz