Nowy Samorząd Uczniowski

Mamy nowy samorząd!

Wybory odbyły się w sposób tradycyjny, były: powszechne, tajne, bezpośrednie i równe. Kandydaci wspólnie przeprowadzili kampanię wyborczą, podobno sporo obiecali, teraz będziemy ich za to rozliczać 😉

W skład Samorządu Uczniowskiego  weszły następujące osoby:

Martyna Kopcińska – przewodnicząca

Wiktor Chmurzyński – zastępca

Lena Śmietanka – skarbnik

Zuzanna Zyglińska – sekretarz

Poznajmy ich trochę bliżej. Oto, po lekkich korektach, co o sobie napisali:

Martyna Kopcińska: Wzięłam udział w wyborach, przy czym nie sądziłam, że uda mi się je wygrać, bo lepiej się mentalnie od razu przygotować na niepowodzenia. Jednak przystąpiłam do nich z jednym celem. Chcę sprawdzić swoje możliwości i poznać Was poprzez współpracę. Może się tak zdarzyć, że nie każdemu dogodzę, bo każdy ma swoje spostrzeżenia i poglądy, jednak spróbuję wam udowodnić, że zasłużyłam na te głosy i każdy może na mnie zawsze liczyć.”

Wiktor Chmurzyński: Nazywam się Wiktor Chmurzyński chodzę do klasy 2c o profilu biologiczno-chemicznym. Będę pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego szkoły. Interesuje się muzyką i sportem. Gram w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Miasta Zwolenia na instrumencie – tuba. Jestem optymistą. Zawsze dążę do postanowionych sobie celów. Odkąd pamiętam biorę czynny udział w życiu szkoły i klasy. Jestem komunikatywną osobą. Nie boję się nowych wyzwań.”

Lena Śmietanka: „Hejka! Nazywam się Lena Śmietanka i jestem uczennicą klasy Ic. Przez ten rok szkolny będę pełnić rolę skarbnika w Samorządzie Szkolnym. Interesuję się tańcem oraz sportem, jestem również mażoretką w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej miasta Zwolenia. Mam nadzieję, że ten rok będzie owocny dla każdego z nas, a wy będziecie zadowoleni z pracy naszego samorządu. Do zobaczenia, cześć.”

Zuzanna Zyglińska: „Jestem uczennicą klasy Ia. W samorządzie pełnię funkcję sekretarza. Moją pasją jest muzyka, od 5lat należę do Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia. Uwielbiam śpiewać, dlatego zapisałam się do zespołu wokalnego.”

Mamy aż cztery muzykalne osoby (Martyna uwielbia śpiewać czym sie nie pochwaliła), w tym trzy z orkiestry więc powinny być już  zgrane.

Fotka już jest więc teraz będziecie mogli ich dokładnie zapamiętać i męczyć na przerwach swoimi mniej lub bardziej realnymi postulatami, a co, niech działają 😉

J.A.