Zaczynamy rekrutację na kolejny rok szkolny. Na razie tylko wirtualnie informujemy Was, Drodzy Kandydaci, że rekrutacja się odbędzie. Dokładne terminy i procedury podamy lada chwila więc bądźcie czujni.

Na chwilę obecną możemy Was zapewnić, że w ofercie będą 3 profile:

  • politechniczno – ekonomiczny – „mat-fiz” polecamy przede wszystkim miłośnikom matematyki, młodym, zapalonym Pitagorasom i Euklidesom, którzy sens życia, póki co, odnajdują w dążeniu do doskonałości poprzez rozwiązywanie zadań; najlepsi z nich zostaną kiedyś superbohaterami, którzy będą ratować świat dokonując niezbędnych obliczeń
  • medyczno – przyrodniczy – na „biol-chemie” uczniowie dzielą się na świadomych swej wartości kujonów i tych, którzy nimi są ale jeszcze o tym nie wiedzą 😉 w dzisiejszych czasach, przy tym wszystkim co się dzieje, kierunek z pewnością wart rozważenia, obstawiamy znaczny wzrost społecznego zaufania i prestiżu dla absolwentów gdyż ratowanie zdrowia zawsze będzie w cenie
  • humanistyczno – językowy – kierunek dla miłośników człowieka i wszystkiego co w nim ludzkie; wbrew obiegowym opiniom tu uczyć też się trzeba, także poprzez podróże, które jak wiemy kształcą; fani geografii i języków obcych z pewnością znajdą tu swoją działkę oraz mapę; mile widziana jest także umiejętność czytania z głębokim zrozumieniem intencji autora; „humana” polecamy tym, którzy przedkładają czytanie nad oglądanie, analizowanie nad syntetyzowanie i lekturę nad opracowanie 😉

Jeśli już jesteście głodni większej ilości faktów i konkretów – odsyłamy do zakładki REKRUTACJA