W czwartek (23 stycznia) uczniowie naszego Liceum na scenie zwoleńskiego Kina „Świt” obejrzeli sztukę „Makbet”. Spektakl przygotowany przez wrocławski Teatr Edukacji Narodowej bardzo przypadł do gustu wszystkim oglądającym. Pomysłowe przedstawienie treści dramatu Williama Szekspira zaskoczyło swoją innowacyjnością i sprawiło, że występ na długo pozostanie w naszej pamięci. Z niecierpliwością czekamy na kolejne teatralne wydarzenia!
„Pomysł, aby wprowadzić obok aktorów kukły sprawił, że występ nie był monotonny. Wręcz przeciwnie, sposób zrealizowania spektaklu przykuł moją uwagę od początku do samego końca” – Bartłomiej Szmit 2b
„Ciekawie przedstawiony i dobrze zagrany spektakl” – Jakub Lipiec 2b
„Muzyka idealnie komponowała się z wydarzeniami przedstawianymi na scenie” –  Patrycja Fabiszewska 2b