Wycieczka do teatru w Radomiu.

W piątek 18 października uczniowie klas humanistycznych wybrali się na spektakl „Jestem”. Monolog dziewczyny opowiadający o trudach dojrzewania i złym wpływie środowiska nie pozostawił uczniów obojętnymi. Historia nastolatki przeżywającej perturbacje związane z brakiem akceptacji przez rówieśników oraz niezrozumienia przez dorosłych – pozostawiła wiele refleksji i tematów do wspólnej dyskusji.

Kolejne etapy życia doprowadzają do… (obejrzyjcie sami)

„Dzięki tematyce występu możemy zaznajomić się ze skutkami zniewolenia człowieka przez czynniki zewnętrzne”. ~ B. Szmit

„Spektakl, który z pewnością nie pozostawi nas biernymi na kwestie dojrzewania. Chwilami wstrząsający, od początku do końca angażujący. Całość dopełniają hip-hopowe utwory, nadające kolorytu całej sztuce”.~ J. Lipiec