Narodowe czytanie

Jak co roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu, wzięli udział w Narodowym Czytaniu pod patronatem pary prezydenckiej. Akcja ma za zadanie promować czytelnictwo wśród Polaków.

W tym roku czytano nowele Elizy Orzeszkowej i Marii Konopnickiej. Pogoda dopisała i nasi uczniowie spotkali się w Ogrodach Domu Kultury; Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej, aby dać świadectwo popularności czytelnictwa w naszej szkole.

M.W.

,, Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że młodzi ludzie coraz chętniej włączają się w akcje czytelnicze czym rozwijają swoją wiedzę i wyrabiają własną opinie na różne tematy.’’

Paulina Spytek ll b