W naszej szkole wszyscy mężczyźni tak się nie mogli doczekać Dnia Kobiet, że zaczęliśmy jego obchody dzień wcześniej.

Program artystyczny poprowadziły (jak zwykle 😉 ) Daria Wątorska (główna inicjatorka i kierowniczka całego zamieszania) i Julia Pęksyk (jej nieodłączna towarzyszka), towarzyszył im Kuba Lipiec (ich osobisty adiutant albo paź, jak kto woli).

Występy rozpoczął Radek Suwała (1A) wręcz aktorskim wykonaniem piosenki „Kobiety jak kwiaty”. Chłopak ma talent i nie waha się go używać.

Następnie w skeczu „Jak rozumieć kobiety” mogliśmy się dowiedzieć, jak rozumieć kobiety… źle… że i tak ich nie zrozumiemy bo nie jesteśmy jeszcze na to gotowi. W skeczu wzięli udział: Kuba Lipiec (1B), jako tłumacz, Bartek Suwała (1A) jako kobieta i Michał Kostyra (2A) jako jej nierozumiejący partner.

W międzyczasie z kolejną piosenką ” Być kobietą” wystąpiły nasze wokalne, obecne i przyszłe gwiazdy w trio: Daria Wątorska, Julia Markowska (2C) i Julia Marek (1C), zapewne nikt inny lepiej by tego hitu nie wykonał 😉

Obecne na sali kobiety wzruszył także swoim delikatnym lecz jakże ujmującym głosem Mikołaj Sałek (1C) wykonując „Hey There Delilah”.

Zwieńczeniem występów był popis taneczny chłopaków z 3A i 2A . Oprócz rewelacyjnych, nowatorskich strojów zaprezentowali mniej lub bardziej unikalne kroki taneczne, świetną synchronizację no i przede wszystkim romantyczną historię łączącą Titanica, Gwiezdne Wojny i jakiś klasyczny western. Wszystkim dziewczynom i niektórym chłopakom 😉 się podobało ale nie róbcie tego w domu!

J. A.