Dzisiaj, podobno pierwszy raz w historii naszej szkoły, odbył się koncert charytatywny. Graliśmy, a raczej głównie śpiewaliśmy, dla młodszego kolegi Dawida zmagającego się ze złośliwym nowotworem kości.

Gościem specjalnym i jednocześnie gwiazdą koncertu był Kacper Gołda. Kacper to młody obiecujący wokalista, ma na koncie uczestnictwo w programach X-Factor i The Voice of Poland, nagrywa własne kompozycje i teledyski, czasem można usłyszeć go w radiu, ogólnie stara się znaleźć swe miejsce w niełatwym muzycznym show-biznesie. Co więcej, okazał się być bardzo sympatycznym i skromnym człowiekiem, bez zbędnych oznak gwiazdorstwa, z którym można po prostu porozmawiać jak z dobrym kolegą i „strzelić” sobie obowiązkową fotkę 😉

Ponadto wystąpiły nasze miejscowe gwiazdy i gwiazdeczki dając nam ostatnią już chyba szansę w tym sezonie na wysłuchanie świątecznych piosenek. Solistkami były Ania Pawelec, Julka Suwała, Daria Wątorska i Julka Markowska a na zakończenie zaśpiewał nasz szkolny chór.

Koncert prowadziły Patrycja Sandomierska – główna inicjatorka koncertu, której serdecznie dziękujemy, oraz Weronika Sępka.

W trakcie zbiórki udało się zgromadzić ponad 1500zł.

Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu, pomoc w przygotowaniach i organizacji koncertu oraz hojne wsparcie Dawida!

J.A.