Serduszkowa akcja

Jak co roku w styczniu odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 13 stycznia  nasi wolontariusze dzielnie zbierali pieniądze do puszek. Celem akcji jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W realizacji celu 27. Finału WOŚP Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Do szpitali trafić mają: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG (w tym aparaty mobilne), wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

Dziękujemy za wsparcie!!!