Dnia 7 grudnia z okazji Mikołajek wybraliśmy sie na wycieczkę do Lublina. Organizatorami byli uczniowie klasy 1a, a opiekunami: pan Tomasz Pluta, pan Bogdan Bernat oraz Pani Alina Leśniewska.
Pierwszym punktem na naszej trasie była Galeria Plaza gdzie w Cinema City obejrzeliśmy polską komedię pt. "Miłość jest wszystkim". Osobiście bardzo mi się podobała. Wprowadziła ona w nasze serca odrobinę świątecznego klimatu. Po rozmowie z pozostałymi i śmiechu na sali mogę stwierdzić, że nikt nie wyszedł niezadowolony.
Następnie autobusem przejechaliśmy kawałek, aż do lodowiska ICEMANIA. Spędziliśmy tam kolejne 75 minut. Każdy jeździł jak umiał. Niektórzy częściej leżeli na lodzie niż stali pionowo. Ci doświadczeni pomagali nowicjuszom i z czasem szło im coraz lepiej. Jednak wszystko co dobre kiedys sie kończy. Po oddaniu łyżew i ubraniu znowu wsiedliśmy w autobus, aby rozpocząć droge powrotną.
Mniej wiecej w połowie trasy zatrzymaliśmy sie w McDonaldzie, ponieważ każdy umierał z głodu. Później już prosto do Zwolenia gdzie o godzinie 17.00 rozstaliśmy się.
Myślę, że każdemu się podobało. Przynajmniej mogliśmy choć na chwilę odetchnąć od nauki. 🙂