Finał Międzypowiatowego Konkursu  Fizyczno – Informatycznego w Iłży okazał się ogromnym sukcesem naszych uczniów! 25.05.2018 roku pojechaliśmy na finał konkursu, którego tematem były „Przemiany różnych form energii obserwowanych na co dzień”. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły w składzie:

Mikołaj Baryła i Mateusz Jaworski z klasy Ia, Laura Krawiec i Magdalena Linowska z klasy Ic oraz Magdalena Stępień i Kacper Byzdra z klasy Ic, którzy pod opieką p. Anny Gałązkiewicz zajęli II miejsce. BRAWO!

Zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji multimedialnej na podany temat, a następnie publiczne wystąpienie przed szkołami reprezentującymi powiaty z byłego województwa radomskiego.

Prezentacje naszych uczniów spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Pomysłowe, nieszablonowe, zawierające dużo doświadczeń i przykładów z życia codziennego.

Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i za radość tworzenia czegoś RAZEM.

Naszym uczniom życzymy, aby wytrwałość w zdobywaniu wiedzy i nowych doświadczeń nigdy ich nie opuściła. Gratulujemy sukcesów i życzymy następnych!!!!