Zanim dokonasz wyboru szkoły, zapoznaj się z imponującymi wynikami maturalnymi naszych uczniów (matura 2017):

100% trzecioklasistów ukończyło szkołę i przystąpiło do egzaminów,

– rewelacyjna zdawalność – 99,12%,

– z większości przedmiotów wyniki wyższe niż w województwie: z języka polskiego(poziom rozszerzony) uczniowie zajęli 5 miejsce na Mazowszu, z matematyki 7 miejsce. W ten sposób wyprzedziliśmy ponad 500 liceów, w tym wszystkie radomskie!

Jak widać, nasza szkoła zapewni Ci świetne przygotowanie do matury.

Co jeszcze oferujemy?

bezpieczeństwo od nałogów, gnębienia i pokus wszelakich

wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów, które czasem sami tworzycie 😉

miłą atmosferę, nie tylko na lekcjach 😉

możliwości rozwoju talentów, jeśli takowe posiadasz

PROFILE:

  1. POLITECHNICZNO – EKONOMICZNA – Klasa z rozszerzonym programem nauczania – matematyki, fizyki/geografii, języka angielskiego (zamiast języka angielskiego uczeń może wybrać informatykę);
  2. ADMINISTRACYJNO – PRAWNA – Klasa z rozszerzonym programem nauczania – matematyki (zamiast matematyki uczeń może wybrać język angielski), geografii i informatyki (zamiast informatyki uczeń może wybrać wiedzę o społeczeństwie);
  3. MEDYCZNO – PRZYRODNICZA – Klasa z rozszerzonym programem nauczania – biologii, chemii matematyki (przy odpowiedniej liczbie uczniów Szkoła może zaproponować rozszerzenie z języka angielskiego);
  4. HUMANISTYCZNO – DZIENNIKARSKA – Klasa z rozszerzonym programem nauczania – języka polskiego, języka angielskiego i historii (zamiast historii uczeń może wybrać geografię lub wiedzę o społeczeństwie).

Zobacz koniecznie nasze najnowsze filmiki promocyjne !!!