W tym roku wrzucam wyjątkowo dużo zdjęć, przyczyny: wolę robić zdjęcia niż tańczyć, w okolicach fotobudki było dobre światło, wszyscy jesteście jak w tytule artykułu 😉 więc nie dało sie więcej odrzucić.

Przepraszam tych, którym zdjęcia nie wyszły i nie weszli do galerii sław; wina sprzętu, światła, poruszenia, fotogeniczności (nie mylić z urodą, niektórych obiektyw po prostu "lubi" bardziej niż innych) …

Mam propozycję nie do odrzucenia: zgłoście parę dziewczyn do konkursu "miss studniówki regionu…" czy jakoś tak; przecież nie od dziś wiadomo (słyszałem to od niezależnego fotografa), że w Zwoleńskim LO są najładniejsze dziewczyny 😉 Niektórym wróżę karierę w fotomodelingu, nawet moje amatorskie zdjęcia nie posostawiają tu wątpliwości.

Co roku słyszę pytania: "Jak po studniówce"… w tym roku wszystko poszło szybko, gładko i bezproblemowo. Polonez mimo uzasadnionych obaw i podobno katastrofalnych prób się udał, sala sprawdzona, goście dopisali, kreacje i makijaże rewelacyjne, amosfera luźna, coż więcej? Zespół… ciekaw jestem Waszych opinii; było głośno, nawet bardzo ale mi się podobał – dobre wokale, mocny beat, dużo gitary i mało disco polo – lubię to 😉

Jeśli ktoś chce swoje zdjęcia – proszę napisać wiadomość/maila/smsa z uzasadnieniem w min. trzech punktach. Starałem się wybrać najlepsze ale dopuszczam myśl, że nasze gusta mogą być różne.

Udanych ferii 🙂

J.A.