W ubiegłym tygodniu (9-tego kwietnia – środa) w naszej szkole odbył się konkurs „Najlepsze CIACHO„,  polegał on na samodzielnym upieczeniu najsmaczniejszego ciasta z wybranego przez siebie kraju. Pojawiły się Rosyjskie KRYMówki, angielskie muffinki, sernik na zimno, Angielskie TARTEletki, oraz wiele innych przysmaków 🙂 W tym wydarzeniu udział brali zarówno uczniowie liceum jak i gimnazjum. Mimo dużej konkurencji, rywalizacje wygrały Wiktoria Wólczyńska oraz Julia Dziadosz (uczennice I klasy niepublicznego gimnazjum) z angielskim ciastem czekoladowym. Dziewczyny dostały fajne nagrody, z których były bardzo zadowolone 🙂

Po ogłoszeniu wyników zapytałam jednego z uczestników co sądzi o konkursie, a on odpowiedział: „Mimo tego, że nie wygraliśmy to dostaliśmy z Tomkiem po 5 z Rosyjskiego i nie mamy już zagrożenia.” ~ Patryk Lisowski (klasa IIa) 😀