Naszym gościem w piątek była nasza, trzeba to podkreślić NASZA absolwentka, obecna Miss Polski – Paulina Maziarz. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Paulina opowiedziała w tym jak została miss, o problemach, które pokonała w drodze do tytułu, o tym jak wygląda życie miss na codzień oraz odpowiadała na pytania publiczności. Pytano ją o dietę, modę, castingi, szkołę oraz obowiązki związane z posiadaniem tego zaszczytnego tytułu. Rada jaką miała do dziewczyn chcących pójść w jej ślady była prosta "po prostu zgłoście się na casting". Nie obyło się bez dłuuuugiej serii selfie. Pisanie o jej wyjątkowej urodzie i o tym, że świetnie wyglądała trąciłoby banałem. Paulina zaprezentowała się naprawdę profesjonalnie, elegancko i z klasą, natomiast to co mnie najbardziej urzekło w naszej miss to fakt, że pozostała normalną, skromną, miłą, sympatyczną dziewczyną, nie widać w niej nawet odrobiny gwiazdorstwa czy wyniosłości. Dziękujemy za spotkanie, Paulina, nie zmieniaj się, jesteśmy z Tobą!

J.A.