WARSZTATY WOKALNE – NAUKA, ŚMIECH I DOBRA ZABAWA ;)

Czy można połączyć ze sobą zabawę, przyjemność a przede wszystkim naukę? To jest odwieczne pytanie, na które każdy z pewnością odpowiedziałby „nie”. Jednak teraz my powiemy „TAK”. 🙂 A jest to spowodowane WARSZTATAMI WOKALNYMI, które łączą w sobie wszystkie wymienione wyżej czynności. 😀   W ćwiczeniach emisyjnych głosu próbujemy szkolić warsztaty wokalne uczniów. Zajęcia te umożliwiają naukę wielu nowych rzeczy, a także gwarantują dobrą zabawę. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 14.15 w salce nad salą gimnastyczną (w zależności od potrzeb spotkania mogą odbywać się częściej).

Obecnie przygotowujemy się do akademii z okazji 3-go maja (uroczystość odbędzie się 29 kwietnia) oraz zaczynamy pracę nad programem występu do dni otwartych naszego liceum (15 maj).

Mamy przyjemność gościć w naszym gronie absolwenta naszej szkoły – Radka Gorczycę, który wystąpi razem z nami na najbliższej uroczystości.

Lista osób uczęszczających na zajęcia:

Katarzyna Zawadzka, Kamila Chołuj (klasa Ic), Klaudia Świątek, Sandra Korycka, Daria Rusin, Patrycja Pawelec, Magdalena Baran (klasa Id),  Daria Makuch, Lena Denkiewicz, Klaudia Kupis (klasa IIc), Aleksandra Mazurkiewicz, Krzysztof Grabowski (klasa IId), Karolina Jaskólska (klasa IIIb) oraz Radek Gorczyca.