GRATULACJE DLA NASZYCH UCZNIÓW!!!

28 kwietnia reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w ostatnim etapie XIV Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej.

W Opocznie, bo tu miały miejsce zmagania, zaprezentowali swoje talenty recytatorskie i wokalne.

Wśród wielu uczestników w szczególny sposób zaznaczyła się Małgosia Grabara (2d), która zajęła 3 miejsce w kategorii recytacja. Wyróżnienie uzyskał również Mikołaj Genca z klasy 1b. Oboje są uczniami klas o profilu humanistycznym.

Z dużym aplauzem spotkał się też występ solisty z klasy 1c – Adama Suwały, który zajął 3 miejsce. Europoseł Zbigniew Kuźmiuk przyznał mu również nagrodę specjalną, którą jest wyjazd do Brukseli.

Cieszymy się z waszych sukcesów i serdecznie gratulujemy.