28 kwietnia 2017 roku swoją trzyletnią przygodę z Liceum Ogólnokształcącym zakończyli tegoroczni maturzyści. Teraz czeka ich egzamin dojrzałości, a potem upragnione, najdłuższe w życiu wakacje.

                Na początku, 4 maja, nasi koledzy i koleżanki zmierzą się z maturą z języka polskiego, a następnie stoczą bitwę z matematyką i językiem obcym. Niestety, to nie koniec trudnych sprawdzianów. Każdy maturzysta musiał zdecydować się na dodatkowy przedmiot. Wierzymy, że nasi maturzyści zwyciężą w stoczonych bitwach i dostaną się na wymarzone studia.

                Z całego serca życzymy Wam, koledzy i koleżanki, wspaniałych wyników na maturze, które umożliwią Wam studia na kierunku, który sobie wybraliście. Mamy nadzieję, że szczęśliwe zdrapki umożliwią wam wymarzone podróże a długopisy, które od nas otrzymaliście okażą się zaczarowane i przyniosą Wam stuprocentowe wyniki na maturze. Wierzymy, że jesteście doskonale przygotowani, dlatego życzymy Wam uśmiechu na twarzy, mobilizującego stresu i połamania długopisów.

Powodzenia!

Klaudia Wziątek, klasa II D