Ferie w szkole

W tegoroczne ferie zimowe w naszej szkole odbyło się wiele dodatkowych zajęć. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem, ponieważ każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie. Wszyscy miłośnicy sportu, zarówno gracze, jak i kibice, spotkali się na szkolnej hali podczas rozgrywek piłki nożnej i siatkowej. Nasi najstarsi koledzy uzyskali ogromną pomoc ze strony nauczycieli w postaci zajęć dodatkowych przygotowujących ich do matury. Mogli oni także sprawdzić swoją wiedzę podczas próbnych matur- ustnych oraz pisemnych. W okresie ferii uczniowie mieli możliwość konsultacji z nauczycielami, co było dla nich dużym wsparciem.

Uczennice z 2a